Zawieszenie zajęć

Informuję, że w związku z zakażeniami Covid-19 w naszej placówce, na podstawie opinii Sanepidu HDN/6105/2021 i w porozumieniu z Organem Prowadzącym, zawiesza się prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych na czas od 17-25.11.2021. W tym czasie zadania przedszkola wykonywane będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Propozycje zabaw i aktywności dla dzieci będą publikowane od jutra na stronie internetowej Przedszkola w zakładce GRUPY —- BOŻE SŁONECZKA/ PROMYCZKI JEZUSOWE —-MATERIAŁY EDUKACYJNE.

Materiały dla dzieci będą przygotowywane w krótkiej, przystępnej formie, tak, aby dzieci mogły bez większej pomocy dorosłych wypełnić zadania. Do Państwa dyspozycji są maile grupowe, poprzez które można komunikować się z nauczycielkami danej grupy, a także mail przedszkolny  i telefon komórkowy. Służymy pomocą i zachęcamy do kontaktu.