• To wydarzenie minęło.

„Ukryte bogactwo”

7 marca 2023; 13:00 - 13:30

Eden - Ukryte Bogactwo
Spektakl ten jest inscenizacją historii o Józefie i jego braciach. Podczas przedstawienia widzowie poznają świat małego chłopca, który musi zmierzyć się z zazdrością starszego brata i niełatwą służbą w pałacu Faraona.

„Ukryte bogactwo” to piękna opowieść o tym, co tak naprawdę jest najważniejsze w życiu. Mali widzowie przekonują się, że nie jest to złota szata, czy skarby gromadzone wokół siebie, lecz miłość, szacunek i wzajemna pomoc, a także umiejętność przebaczania.
Dzieci dochodzą do wniosku, że nie warto być zazdrosnym, a największe bogactwo ukryte jest głęboko w naszych sercach i każdy może je tam odnaleźć.

Występują: Józef, Szymon, sługa Faraona, Faraon, krowa Mućka, kot Faraona, wielbłąd
Czas trwania: ok. 40min.

Data: