Promyczki Jezusowe

Promyczki Jezusowe 2022

Czyli kto?

Grupa liczy 16 dzieci, w tym dziewięcioro 4-latków. Wychowawczynie grupy to: s. Dorota Robak i Katarzyna Kołaczyk. Najmłodsze przedszkolaki chętnie przychodzą do przedszkola, coraz bardziej je poznają i nawiązują bliższe relacje z rówieśnikami. Każdy dzień to dla maluchów nowe wyzwania i doświadczenia. Dzieci w naszej grupie są pełne energii, ciekawe świata, zainteresowane tym, co dzieje się wokoło, dlatego też proponowane im działania są bardzo urozmaicone. Ogrom radości sprawiają zabawy ruchowe w sali i w ogrodzie przedszkolnym. Pod czułą opieką wychowawców dzieci uczą się samodzielności, jak również współdziałania w grupie, dokonywania wyborów i dostrzegania różnych rozwiązań. Chętnie bawią się w kącikach zainteresowań, tworzą konstrukcje z klocków, układają puzzle. Z dużym zaangażowaniem wykonują prace plastyczne. Chętnie uczą się piosenek i rymowanek. Jako mali badacze odkrywają tajniki przyrody podczas spacerów po malowniczym parku. W naszej grupie edukacja łączy się z zabawą, a dzień przepełniony jest radosna atmosferą.

Co przed nami?

czyli kręgi tematyczne w roku szkolnym 2022/2023?

1. W naszym przedszkolu
2. Ja i moi przyjaciele