Aktualności

DRODZY RODZICE!

We wtorek 16 czerwca br. o godz. 13.30

odbędzie się spektakl dla dzieci

Historia Daniela w Jaskini Lwa”.

Link do transmisji będzie wysłany Państwu na maila

oraz umieszczony na facebooku

na Grupie Przedszkolnej –

ok. godz.12.30 (na godzinę przed transmisją).

Przedstawienie odbywa się „na żywo”

tylko o godz. 13.30

i tylko dla dzieci z naszego przedszkola.

Nie ma możliwości obejrzenia go w innym terminie.

Teatr Eden udostępnia go

w ramach zamówionych teatrzyków na ten rok.


 

Więcej o nas

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek przyjęło duchowość maryjną, jako swój styl realizacji chrześcijaństwa.

W życiu Założyciela bł. Edmunda Bojanowskiego Maryja zawsze zajmowała szczególne miejsce.

Maryi poświęcił założone Zgromadzenie. Hasło: «Oto ja służebnica Pańska...» wyraźnie wskazuje na wyróżniającą Służebniczki wartość, jaką jest służba.

"Jako Służebniczki Najświętszej Maryi Panny uczymy się tak jak Ona przez kontemplację tajemnic Chrystusa i Jego życia, każdego dnia odpowiadać na wezwanie Boże do współpracy w dziele zbawienia, śpiesząc z posługą do ludzi...".

Służba to racja, dla której Zgromadzenie istnieje i przez którą kształtuje swoją duchowość, jest ona wyrazem osobiście zaakceptowanej i przeżywanej służby najpierw przez samego Założyciela, a następnie - konsekwentnie - wszystkich sióstr.

W służbie całe Zgromadzenie oraz każda poszczególna siostra dostrzega swą osobistą wartość. Właśnie ta wartość przyczyniła się do wykształtowania takiej formy życia społecznego, jakim jest Zgromadzenie Sióstr Służebniczek.

Troszczymy się o przyszłość Twojego dziecka