DRODZY RODZICE!

W dniu 24 kwietnia 2019r. (w środę) o godz. 18.00 w przedszkolu odbędzie się spotkanie poświęcone „TAK czy NIE pozytywnej dyscyplinie?”.

Poprowadzi je p. Edyta Socha trener w Personnel Training Institute,

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich rodziców i nauczycieli.

Na koniec s. Dyrektor zapozna rodziców z najważniejszymi sprawami organizacyjnymi przedszkola.

Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa.

16 KWIETNIA (we wtorek) o godz. 1530
w sali teatralnej

odbędzie się krótkie przedstawienie pt. „JEZUS ŻYJE”
oraz poświęcenie koszyczków

WSZYSTKICH RODZICÓW

W Wielki Czwartek i Wielki Piątek
– Przedszkole nieczynne.

Zapraszamy we wtorek po Świętach

W piątek 12 kwietnia po Mszy Św. o godz. 18:00

czyli około godz. 18:30 wyruszy spod kościoła św. Jakuba

DROGA KRZYŻOWA ulicami Tarchomina

Od V stacji – „Szymon Cyrenejczyk pomaga dźwigać krzyż Panu Jezusowi” – krzyż będą niosły dzieci z naszego przedszkola, a pomagać im będą rodzice.

Dzieci, Rodziców, Rodzeństwo i wszystkich chętnych na wspólną modlitwę

Prosimy o zgłaszanie do nauczycielek z grup dzieci, które będą niosły krzyż razem z rodzicami oraz o zgłoszenie się rodzica do czytania rozważań.

OGŁOSZENIE

Drodzy Rodzice, zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty kulinarne „Kuchcikowo na wesoło”.

„Promyczki Jezusowe” dnia 03.04.br. o godz. 13.00

„Boże Słoneczka” dnia 04.04.br. o godz. 13.00

Wszystkie produkty potrzebne do zajęć zapewnia przedszkole.

W dniu 2 kwietnia we wtorek
od godz. 13.00

będą wykonywane w przedszkolu zdjęcia dla dzieci z grupy Boże Słoneczka opuszczających przedszkole wraz z całą grupą, do której dziecko obecnie uczęszcza - do pamiątkowego Tablo Absolwenta.

Dzieci z grupy Promyczki będą miały zrobione zdjęcie grupowe.

Prosimy ubrać dzieci w kolorowe ubranka.

DRODZY RODZICE!!!

W czwartek 28 marca 2019r. będą ogłoszone wyniki rekrutacji do przedszkola na rok 2019/2020.

Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola, po informację zgłaszają się do nauczyciela grupy, do której obecnie dziecko uczęszcza.

Rodzicom dzieci po raz pierwszy zapisanych do przedszkola informacji udziela s. Dyrektor.

Zapraszam w godz. 8:00 - 9:00 lub 16:00 - 17:00
(z wyjątkiem piątku).