OGŁOSZENIE

Drodzy Rodzice, zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty kulinarne „Kuchcikowo na wesoło”.

„Promyczki Jezusowe” dnia 27.09.br. o godz. 13.00
„Boże Słoneczka” dnia 28.09.br. o godz. 13.00

Wszystkie produkty potrzebne do zajęć zapewnia przedszkole.

DRODZY RODZICE!

W dniu 26 września (środa) o godz. 9.00 grupy:
Promyczki Jezusowe i Boże Słoneczka wybierają się autokarem
do Pałacu Królewskiego w Wilanowie.
Boże Słoneczka na zajęcia pt. „Królewska rodzina”,
Promyczki Jezusowe na zajęcia „Zwierzaki, stwory i potwory”.

Powrót około godz. 13.00.

Wychowawczynie

DRODZY RODZICE,
KOCHANE PRZEDSZKOLAKI!

W piątek 14 września wybieramy się na pielgrzymkę do

Sanktuarium Matki Bożej w Loretto.

W programie planujemy: Mszę Świętą, zwiedzanie Sanktuarium, obiad, zabawy na terenie Loretto.

Wyjazd autokarem o godz. 9.00 - powrót ok. 16.00

UWAGA !!!

11 września 2018r. we wtorek
o godz. 18:00
w przedszkolu

odbędzie się zebranie organizacyjne dla rodziców.

Obecność obowiązkowa.

Serdecznie zapraszamy!

ZAPRASZAMY !!!

wszystkich Przedszkolaków, Rodzeństwo i Rodziców

w niedzielę 9 września

na godz. 12:00 do kaplicy parafialnej na

Mszę Świętą w intencji naszego Przedszkola,

podczas której zostaną poświecone książki, przybory szkolne i przedszkolne.

W życiu Założyciela bł. Edmunda Bojanowskiego Maryja zawsze zajmowała szczególne miejsce.

"Jako Służebniczki Najświętszej Maryi Panny uczymy się tak jak Ona przez kontemplację tajemnic Chrystusa i Jego życia, każdego dnia odpowiadać na wezwanie Boże do współpracy w dziele zbawienia, śpiesząc z posługą do ludzi...".

Służba to racja, dla której Zgromadzenie istnieje i przez którą kształtuje swoją duchowość, jest ona wyrazem osobiście zaakceptowanej i przeżywanej służby najpierw przez samego Założyciela, a następnie - konsekwentnie - wszystkich sióstr.