OGŁOSZENIE DLA GRUPY

SŁONECZEK

Piraci, jak dzieci, lubią przygody

dlatego 28 czerwca

o godz. 18.00 w naszym

przedszkolu rozpocznie się „ZIELONA NOC”

pod hasłem

„Wyprawa po skarb Piratów”, podczas której zamienimy się w dzielnych piratów – poszukiwaczy skarbu.

(Więcej wiadomości dotyczących spraw organizacyjnych podanych będzie w późniejszym terminie).

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej niezwykłej przygodzie prosimy o zapisy w grupie Słoneczek.

DNI ADAPTACYJNE W PRZEDSZKOLU!

W dniach od 24 czerwca do 5 lipca w godz. 1400-1600

zapraszamy rodziców z nowo przyjętymi dziećmi

na dni adaptacyjne do przedszkola.

Zachęcamy do przychodzenia i zabawy w ogródku przedszkolnym.

UWAGA, UWAGA !!!

Drodzy Rodzice w ostatniej chwili, niezależnie od nas, nastąpiła zmiana dnia uroczystego

ZAKOŃCZENIA ROKU PRZEDSZKOLNEGO

ZAPRASZAMY do sali teatralnej

w ŚRODĘ 19 czerwca o godz. 1600

Za zmianę terminu bardzo przepraszamy!

Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice!

W niedzielę 16 czerwca na Mszy św. o godz. 1200
będziemy dziękować Panu Bogu za cały rok przeżyty w przedszkolu
oraz prosić o Boże błogosławieństwo na czas wakacji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

DRODZY RODZICE!

W środę 12 czerwca przedszkolaki będą brały udział w olimpiadzie sportowej dla dzieci z publicznych przedszkoli dzielnicy Białołęka.

Olimpiada rozpoczyna się o godz. 10:00 na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 344.

Wyjście z przedszkola po śniadaniu – o godz. godz. 9.00
– bardzo prosimy o punktualność.

Prosimy o ubranie dzieci w tym dniu wygodnie, na sportowo, stosownie do pogody, np. w podkoszulki, krótkie spodenki
mile widziane barwy narodowe.

DRODZY RODZICE,
KOCHANE DZIECI!

W poniedziałek 10 czerwca w przedszkolu będzie teatrzyk w wykonaniu aktorów z teatru EDEN.
Przedstawienie pod tytułem „Jonasz i niezwykła ryba” rozpocznie się o godz. 13:00

Zapraszamy!!!