Kochane Przedszkolaki, Drodzy Rodzice!

Zapraszamy na spotkanie
z JASIEM POCIECHĄ (on-line).

Jaś Pociecha nagrał film

– warsztaty o św. Janie Pawle II

oraz katechezę z ks. biskupem Antonim Długoszem.

 

Filmy dostępne są na stronie: www.jaspociecha.pl,

pod hasłem "Przesłanie na czas epidemii".

 

Należy wpisać login i hasło.

Login: przedszkole

Hasło: 18051920

 

Filmy można obejrzeć w dogodnym czasie.

Bardzo zachęcamy i serdecznie zapraszamy.

Logowanie

Więcej o nas

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek przyjęło duchowość maryjną, jako swój styl realizacji chrześcijaństwa.

W życiu Założyciela bł. Edmunda Bojanowskiego Maryja zawsze zajmowała szczególne miejsce.

Maryi poświęcił założone Zgromadzenie. Hasło: «Oto ja służebnica Pańska...» wyraźnie wskazuje na wyróżniającą Służebniczki wartość, jaką jest służba.

"Jako Służebniczki Najświętszej Maryi Panny uczymy się tak jak Ona przez kontemplację tajemnic Chrystusa i Jego życia, każdego dnia odpowiadać na wezwanie Boże do współpracy w dziele zbawienia, śpiesząc z posługą do ludzi...".

Służba to racja, dla której Zgromadzenie istnieje i przez którą kształtuje swoją duchowość, jest ona wyrazem osobiście zaakceptowanej i przeżywanej służby najpierw przez samego Założyciela, a następnie - konsekwentnie - wszystkich sióstr.

W służbie całe Zgromadzenie oraz każda poszczególna siostra dostrzega swą osobistą wartość. Właśnie ta wartość przyczyniła się do wykształtowania takiej formy życia społecznego, jakim jest Zgromadzenie Sióstr Służebniczek.

Troszczymy się o przyszłość Twojego dziecka