INTERACTIVE COLOURING

Dziś zapraszam do interaktywnej zabawy z językiem angielskim przy użyciu poniższej aplikacji na tablet lub smartfon:

Jest ona bezpłatna, a dzieci znają już dobrze różowego liska Pinkfonga z naszych zajęć przedszkolnych.

Dzięki tej aplikacji dziecko ćwiczy skupienie, precyzyjność ruchów, powtarzać możecie kolory, a takze pojawią się nowe słówka:

stickers-naklejki

crayons-kredki

brush-pędzel

patterns-wzorki

glitter-brokat

Stworzone przez dziecko kolorowanki możecie zapisać na swoim urządzeniu klikając przycisk "done".

Enjoy painting!