LET’S COUNT TOGETHER-propozycja zadań interaktywnych

 

Hello everyone:)

Dziś proponuję interaktywne zadania z liczenia w zakresie 1-10, a także utrwalanie nazw kolorów

Matematyka po angielsku :) Zapraszam na poniższą stronę:

https://www.ixl.com/math/pre-k

Na stronie znajdziecie państwo podpunkty A-L

Po wybraniu zadania z któregoś z podpunktów i zaznaczeniu odpowiedzi należy kliknąć "submit", aby sprawdzić, czy dziecko wskazało poprawną odpowiedź.

Dla dzieci 3-4letnich odpowiednie zadania będą w podpunktach A-C

Have fun counting together!

Logowanie

Więcej o nas

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek przyjęło duchowość maryjną, jako swój styl realizacji chrześcijaństwa.

W życiu Założyciela bł. Edmunda Bojanowskiego Maryja zawsze zajmowała szczególne miejsce.

Maryi poświęcił założone Zgromadzenie. Hasło: «Oto ja służebnica Pańska...» wyraźnie wskazuje na wyróżniającą Służebniczki wartość, jaką jest służba.

"Jako Służebniczki Najświętszej Maryi Panny uczymy się tak jak Ona przez kontemplację tajemnic Chrystusa i Jego życia, każdego dnia odpowiadać na wezwanie Boże do współpracy w dziele zbawienia, śpiesząc z posługą do ludzi...".

Służba to racja, dla której Zgromadzenie istnieje i przez którą kształtuje swoją duchowość, jest ona wyrazem osobiście zaakceptowanej i przeżywanej służby najpierw przez samego Założyciela, a następnie - konsekwentnie - wszystkich sióstr.

W służbie całe Zgromadzenie oraz każda poszczególna siostra dostrzega swą osobistą wartość. Właśnie ta wartość przyczyniła się do wykształtowania takiej formy życia społecznego, jakim jest Zgromadzenie Sióstr Służebniczek.

Troszczymy się o przyszłość Twojego dziecka