LET’S COUNT TOGETHER-propozycja zadań interaktywnych

Hello everyone:)

Dziś proponuję interaktywne zadania z liczenia w zakresie 1-10, a także utrwalanie nazw kolorów

Matematyka po angielsku :) Zapraszam na poniższą stronę:

Na stronie znajdziecie państwo podpunkty A-L

Po wybraniu zadania z któregoś z podpunktów i zaznaczeniu odpowiedzi należy kliknąć "submit", aby sprawdzić, czy dziecko wskazało poprawną odpowiedź.

Dla dzieci 3-4letnich odpowiednie zadania będą w podpunktach A-C

Have fun counting together!