Adwent w przedszkolu

DRODZY RODZICE!

Z inicjatywy Waszych dzieci i na ich prośbę chcemy razem przeżywać adwent w przedszkolu.

Z wiadomych powodów udział dzieci w tradycyjnych roratach nie jest możliwy.  Przedszkolaki  wyszły z propozycją przynoszenia codzienne rano zapalonych lampionów. Chcą też, aby tak jak dotychczas (podczas rorat) mogły losować figurkę Matki Bożej i Aniołka. Pragną przynosić do przedszkola serduszka z „dobrym uczynkiem”, które spełnią w domu. Dziecko, którego serduszko zostanie wylosowane, zaniesie figurkę do domu i zorganizuje rodzinną modlitwę, którą można odnotować w „Zeszycie modlitwy adwentowej”

W ten sposób postaramy się przygotować nasze serca na narodzenie Pana Jezusa.

Zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę poprzez wspieranie Waszych dzieci w przygotowanie serduszek oraz modlitwę adwentową.